Létesítménymérnök pozícióban álláslehetőség Pécsett

A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. Létesítménymérnök kollégát keres.

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidős (napi 8 óra)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát 2020. december 1-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A Zsolnay Kulturális Negyed területén lévő, illetve a belvárosi ingatlanok napi épületüzemeltetési feladatainak operatív irányítása
  • Külsős üzemeltető/karbantartó partnerek koordinálása
  • Kapcsolattartás közműszolgáltatókkal műszaki ügyekben
  • Területéhez kapcsolódó karbantartási feladatok menedzselése, költségfigyelése, költségtervezése
  • Területéhez tartozó szerződések kezelése, adminisztrálása
  • Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása, végrehajtása
  • Együttműködés az üzemeltetési divízió műszaki kollégáival, társosztályokkal és beszállítókkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamos-, építész-, vagy építőmérnök)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat ingatlan üzemeltetés/karbantartás területén
  • Beszerzési tevékenységben, közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, magas stressztűrő képesség
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

Előnyök

  • Közgazdász/felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tapasztalat szolgáltatókkal, beszállítókkal, üzemeltető partnerekkel történő kapcsolattartásban
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások, karrierlehetőség az ország egyik legnagyobb kulturális holdingjában
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatal és innovatív csapatban való részvétel
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános