Gamer értékesítő, bolti eladó munkatársat keresünk részmunkaidőben azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 11. 16. 08:24

Ha úgy érzed, Te vagy az, aki a videójáték szenvedélyedet, tudásodat képes vagy ötvözni becsületes, precíz munkavégzéssel egyénileg és csapatban, s ezáltal a miskolci PlayIT Store meglévő Csapatába beilleszkedve, részmunkaidőben, aktívan hozzá tudnál járulni az értékesítés menetéhez, akkor ne habozz jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled feltöltésével a jelentkezem gomb megnyomásával.

Feladatok:

  • Értékesítés központi sztenderdek szerint
  • Az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása (Árufeldolgozás, az üzlet tisztántartása, nyitás-zárás)
  • Udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálás
  • Vásárlói kérdések és reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Videojátékok és perifériák nagyfokú ismerete
  • Jó szervezőkészség, megbízhatóság, terhelhetőség, ügyfél orientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként Windows, Excel és Word)
  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Jó kommunikációs- és beszédkészség
  • Érdeklődés a videojátékok, információs technológia iránt
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Értékesítő/bolti eladó – szakirányú, középfokú- végzettség
  • Társalgási szintű idegennyelv-ismeret (angol és/vagy német)
  • Naprakész hardver- és szoftverismeret
  • Szakmai tapasztalat kereskedelmi területen (2-5 év)
  • OCTOPUS 8 ERP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas, de tervezhető munkaidő
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Azonnali munkakezdés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése