Műszaki on-line újságíró, asszisztens álláslehetőség

Cég bemutatása:

Cégünk több mint 17 éve működő tervező iroda, amely olaj-és gázipari, valamint gyógyszeripari területen aktív. Most beinduló műszaki hírportálunkhoz keresnünk munkatársat, cikkíró asszisztens munkakörbe.

A feladat bemutatása:

Tematikus műszaki hírportálunk szerkesztéséhez, és ügyeinek intézéséhez keresünk, a tudomány és technológiák iránt nyitott újságíró-asszisztenst. Olyan kollégát keresünk, aki a portálon megjelenő cikkek írásában is, esetleges külföldi cikkek (angol) fordítása mellet a honlaphoz tartozó asszisztensi feladatokat is ellát (Adatok feltöltése, ellenőrzése stb.).

A munkára - fiatal csapatunkba - elsősorban kezdő fiatal, agilis munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye:

Budapest, XVI. kerület

Amennyiben úgy érzed, alkalmas vagy a feladatra küldd el magyar és angol fényképes önéletrajzodat, a  fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Cikkek írása források alapján
  • Angol cikkek fordítása, magyarosítása
  • Ügyintézés
  • Telefonos/e-mailes kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás

Elvárások

  • Műszaki vagy Kommunikáció és Médiatudomány szakon fojtatott tanulmányok
  • Érdeklődés a szakmai technológiák iránt.
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, PowerPoint) ismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Közép szintű angol nyelvtudás

Feltételek:

  • iskolarendszerű oktatásban, felnőttoktatás vagy felnőttképzés keretében szerzett, az Országos Képzési Jegyzékben szabályozott szakképesítést (OKJ)
  • a foglalkoztatási jogviszony megkezdésekor oktatási intézmény nappali tagozatán nem folytat tanulmányokat és nem is dolgozik,
  • a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 4. fejezet 15. §-a szerint felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel nem rendelkezik,

Előnyök

  • műszaki ismeretek / tapasztalatok / érdeklődési kör
  • Cikkírásban vagy asszisztensi munkában szerzett tapasztalat
  • Felső szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • videós-, illetve egyéb mozgóképes vagy vizuális ismeretek
  • proaktivitás, kreativitás

Amit kínálunk

  • Fiatal.segítőkész agilis csapat része lehetsz
  • Szakmai fejlődés, Szakmai tanulási lehetőség
  • On-line és ipari területen fejlesztések, és szakmai tapasztalat szerzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok