Könyvelő, adatrögzítő munkalehetőség Szegeden

Frame Kft.
Szeged
Bruttó 220.000 Ft - 280.000 Ft / hónap
2020. 11. 12.

Szegedi székhelyű könyvelő iroda keres könyvelő, adatrögzítő feladatok ellátására munkatársat..

Vállalkozások, egyéni vállakozók és társaságok, könyvelési, adminisztratív feladatainak ellátása a munkakör.

Frissen diplomázott szakemberek is jelentkezhetnek,a tanulás lehetősége adott.

Természtesen sok éves tapasztalattal rendelkező munkavallalók részére is nyitva áll az iroda ajtaja.

Feladatok

  • Vállalkozások bizonylatainak kontírozása,rögzítése,könyvelésel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • számviteli ,adózási törvények  ismerete,számítgép és programok profi kezelése.
  • world,excel ismerete használata ,ebben való jártasság.

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely, kezdőknek fejlődési, előrelépési lehetőség, tapasztalt szakmai vezetés irányításával.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott