Szakápoló munkalehetőség Veszprémbe

A Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka pályázatot hirdet Szakáplói beosztás betöltésére teljes munkaidőben, határozott (1 év)  időtartamra.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • az intézet személyi és fogvatartotti állományának egészségügyi ellátásában való részvétel, elsősegély-nyújtási feladatok ellátása,
  • orvosi rendeléseken történő aktív részvétel,
  • gyógyszerek és gyógyászati segédeszközök megrendelése, nyilvántartása, adagolása, osztása
  • az intézet közegészségügyi és járványügyi feladatainak végrehajtásában való részvétel,
  • önállóság, nagyfokú terhelhetőség, precíz munkavégzés

Elvárások

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • 18. életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása,
  • egészségi,
  • állami középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány), a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás,
  • OKJ-54 ápoló/asszisztens, körzeti ápoló, körzeti közösségi szakápoló, diplomás ápoló, foglalkozás-egészségügyi szakápoló, üzemi ápoló, szakasszisztens,
  • érvényes működési nyilvántartási igazolvány, egészségügyi szakdolgozói kamarai tagság

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Juttatások:
  • utazási költségtérítés
  • cafeteria,
  • ruházati illetmény
  • albérleti hozzájárulás
  • illetmény

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott