Építésvezetői állás Győrben azonnali kezdéssel

Origo Mérnöki Iroda Kft.
Győr
Bruttó 350 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2020. 11. 03.

Az Origo Mérnöki Iroda Kft., egy győri székhelyű kivitelező cég főállású ÉPÍTÉSVEZETŐ kollégát keres, több éves építési területen szerzett szakmai gyakorlattal, azonnali kezdéssel.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • építési helyszínen a kivitelezési munkák koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, kollégákkal
  • anyagszállítás koordinálása
  • munkabiztonsági előírások betartása és ellenőrzése
  • vezetőség irányába folyamatos tájékoztatás
  • építési napló vezetése (e-napló)
  • kivitelezési ütemterv elkészítésében való hatékony részvétel, határidők betartása és betartatása
  • felmérési naplók készítése, ellenőrzése, elszámolások és mennyiségi felmérések készítése
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárások

  • minimum építőipari technikumi végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó szervező és probléma megoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
  • TERC költségvetés-készítő program ismerete

Amit kínálunk

  • a cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • versenyképes javadalmazás
  • fiatal, dinamikus csapat
  • mobiltelefon
  • céges autó
  • továbbképzési lehetőségek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető