Raktáros/árucsomagoló állás Egerben

Faközpont Kft.

Raktárkezelő

Munkavégzés helye: Eger

Bruttó 250000 / Hónap
2021. 11. 25.

Az egri székhelyű Faközpont Kft. által üzemeltetett gyerekjatekbolt.com és puzzle.hu webáruház felvételt hirdet, azonnali kezdéssel. Fizikai munkavégzésre és önálló, precíz feladatellátásra képes, terhelhető személyt keresünk raktáron belüli anyagmozgatásra és csomagolásra. Szezonális, akár hétvégi munka lehetőség, határozott idejű szerződéssel.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A beérkező termékek raktárban történő elhelyezése, vevői számla alapján csomag összekészítése.

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Akár hétvégi munkavégzés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!