Kizárólag másodállású munkatársakat keresünk pécsi egészségügyi cégünkhöz

Sulek János Egyéni vállalkozó
Pécs
Nettó 75 000 Ft - 375 000 Ft / hónap
2020. 11. 02.

A vírus helyzet miatt a munkánk mennyisége megnövekedett, ennek köszönhetően egészségügyi szektorba másodállású pozíció betöltésére keresünk új munkatársakat 1985-ben alapult, 28 országban jelenlevő Német anyavállalatú cégünkhöz Baranya-Tolna-Somogy régióba.

Wellness és egészségiparágban tevékenykedünk és várjuk a megbízható, lelkes, munkára igényes 20-60 év közötti pályekezdő és tapasztalattal rendelkező személyek érdeklődését heti 8-15 rugalmasan beosztható munkaóra elvégzésére.

A tapasztalattal nem rendelkező leendő munkatársaknak a szükséges tudást, cégen belüli díjmentes képzések keretein belül segítünk elsajátítani.

Egyéb információk:

  • 2015:Magyarország év vállalkozása díj nyertese
  • 2017:Európában legnagyobb direktértékesítéssel foglalkozó cég elismerés
  • A világon legnagyobb Mercedes-Benz autó flottával rendelkező cég

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Meglévő és új partnerekkel kapcsolat felvétel telefonon
  • Egészségügyi állapot felmérése telefonon/személyesen
  • Egészségügyi problémákra személyre szabott megoldás kidolgozása és ennek ismertetése
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Céges találkozók megszervezése és lebonyolítása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Megbízható munka
  • Ápolt megjelenés
  • Kreativitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Empátia
  • Fejlődni akarás
  • Nytitottság
  • Megbízhatóság
  • Céltudatosság
  • Alázat
  • Kitartás
  • Pontosság
  • Jó szervező képesség
  • Magabiztosság

Előnyök

  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nyugat európai jövedelem
  • Magas minőségű Német céges autó biztosítása
  • Szabad időbeosztás
  • Személyes Fejlődés
  • Díjmentes képzések
  • Exklúzív bel és külföldi utazások
  • Modern környezet
  • Hosszútávú munka lehetőség
  • Stabil német háttér
  • Magas minőségű német termékek
  • Kiszámítható jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok