Gépész ajánlatadó állás Veszprémben

A dunántúli régióban több telephellyel rendelkező Komfort Épületgépészeti Kft. keres Gépész ajánlatadó munkatársat veszprémi központjába.

Feladatok

  • Beérkező épületgépészeti ajánlatkérésekre konkrét ajánlatok elkészítése
  • Tendereken való részvétel, tenderanyagok összeállítása
  • Ajánlatok nyomon követése, kapcsolódó információk dokumentálása, megvalósulási hányad növelése
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása
  • Vevői igények folyamatos felmérése, figyelése

Elvárások

  • Épületgépész technikusi vagy mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 1-3 év tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, Autocad)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • egy műszakos munkarend;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott