Otthonszakértő munkakörbe kollégát keresünk Nyíregyházán

Recotrans Kft.
Nyíregyháza
Bruttó 200 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2020. 11. 02.

Nyíregyháza Egyház utcai irodánkba keresünk munkatársakat:

Az ingatlanközvetítés ma már a 10 legjobban kereső szakma közé tartozik

Szabad, kreatív munkavégzés
Országos hálózat hatékonysága és lendülete
"no multi" szemlélet

Várjuk mindazok jelentkezését, akik részt szeretnének venni egy piacvezető cég munkatársaként az ingatlanértékesítés megújuló világában.

Cégünk a kialakult ingatlanpiac és világ változásaira felkészülve, online megoldásokat kínálva segíti ügyfeleinket a sikeres adás-vételben. (Ingatlanvideó, online szerződéskötés)

Nálunk nem kell attól tartania, hogy leépítések áldozatává válik.

Feladatok

  • Ingatlanok felkutatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Értékesítési feladatok lebonyolítása
  • Adminisztrációs tevékenység
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Hirdetéskezelés

Elvárások

  • önálló munkavégzésre való képesség
  • csapatban is jól teljesítő munkatárs, közös munkára való nyitottság
  • értékesítői szemlélettel bíró
  • jó konfliktuskezelő és problémamegoldó készség
  • legalább napi 8 óra munkabírás, kötetlen keretek között
  • középfokú végzettség
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • jogosítvány

Szükséges tapasztalat:

  • Értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • folyamatos képzések
  • olyan ismeretek elsajátítása, melyek minden életkörülmények között jól hasznosíthatók
  • Segítőkész háttér biztosítása, igazi, élő csapathoz tartozás
  •  Az első egy évben kiemelt mentori segítség személyre szabottan
  • Jogi és hitelügyintézői háttér
  • Kimagasló jövedelem
  • Ember közeli képzések
  • Hosszú távú, biztos   munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott