Termékauditor (Quality technician) pozícióba kollégát keresünk Egerben

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és

rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik

legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és

szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Termékauditor

(Quality technician)

Feladatok:

  • Termék jóváhagyási folyamat minőségügyi támogatása (PPAP, APQP). Geometriai és funkciómérések elvégzése
  • Mérőeszközök stabil használata:
  • Aktív részvétel az auditokon (belső, vevői, rendszer)
  • Részvétel a PDCA, hibaelemzési folyamatokban
  • Minőségbiztosítási riportok, elemzések készítése
  • Termékauditok végrehajtása
  • Részvétel a minőségirányítási rendszer fenntartásában, fejlesztésében

Elvárás:

  • Műszaki középfokú vagy technikusi végzettség
  • Minőségügyi technikák ismerete (8D, 5W, PPAP, FMEA, SPC)
  • Angol alapfokú nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, főleg excel, nyitottság minőségügyi szoftverek megismerésére

Előny:

  •  IATF 16949:2016 minőségügyi rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Német nyelv alapfokú ismerete

Fényképes önéletrajzot ide várunk:

Emerson Automation FCP Kft.

3300 Eger, Bánki Donát u. 3.

"Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos