Könyvelő munkatársat keresünk nyíregyházi munkavégzésre

Zahir Kft.
Nyíregyháza
2020. 10. 29.

Cégünk három évtizedes szakmai múltra tekint vissza, folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkezik, fő profilja a számviteli tevékenység, a könyvelés, a pénzügyi tanácsadás illetve a bérszámfejtés. Kiemelt célunk, hogy a korrekt kiszolgálásnak köszönhetően ügyfeleink elégedettek és megfelelően tájékozottak legyenek.

Olyan kitartó, motivált és lelkiismeretes munkatársat keresünk, aki alapos és felelősségteljes munkavégzésével képes helyt állni a napi könyvelési feladatokban. Olyan jelentkezőt szeretnénk felvenni, aki szereti az adminisztratív területet és szeret emberekkel foglalkozni és igényes az általa végzett munkára.

Feladatok

  • Gazdasági társaságok, egyéni vállalkozások teljes körű, önálló könyvelése és bérszámfejtése
  • Bevallások és beszámolók elkészítése
  • Egyéb könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Banki átutalások indítása

Elvárások

  • Pénzügyi-számviteli végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Önálló, alapos és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommuikációs készségek

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Novitax program kezelésében való jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, nyugodt irodai környezetben
  • Versenyképes bér
  • Önálló ügyfélkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott