Takarító munkakörben álláslehetőség Üllőn

König-Units Kft.
Üllő
Nettó 1 054 Ft / óra
2020. 10. 28.

A König-Units Kft. magántulajdonban lévő export-import kereskedelmi vállalat, Magyarország kiskereskedelmi ágazatának meghatározó szereplője.

A vállalkozás belföldi értékesítése során országos lefedettséget biztosít, beszállítója cukrászatoknak, pékségeknek, vendéglátó egységeknek, multinacionális cégeknek, magyar üzletláncoknak.

Tevékenységi körébe tartozik cukrász-, pék- és fagylaltipari alapanyagok forgalmazása, valamint az ezen iparágakhoz kapcsolódó szakmai segítségnyújtás és tanácsadás.

A König- Units Kft. kiterjedt hazai és nemzetközi piaci kapcsolatokkal és stabil háttérrel rendelkezik.

Élelmiszer kereskedelemmel foglakozó cégcsoport üllői raktárába Takarító munkatársat keres.

Feladatok

  • A raktári iroda és egyéb szociális helyiségek takarítása, heti két alkalommal kb. 3-4 óra elfoglaltsággal.

Foglalkoztatás jellege:

  • egyszerűsített foglalkoztatás -alkalmi munka

Bérezés: 1054 Ft/óra

Elvárások

  • legalább alapfokú végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

  • legalább alapfokú végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: König-Units Kft 2225 Üllő, Pesti út 274.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Érdeklődni telefonon a +36 30 709 05 29 telefonszámon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános