Telekommunikációs tanácsadó,- értékesítő munka Egerben

Paphegy Telekom Kft.
Eger
Nettó 150 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2020. 10. 27.

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő

a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!

Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként!

#ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Partner cég: Paphegy Telekom Kft

Üzlet, helyszín: Eger, Rákóczi u. 100

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • Panaszok, reklamációk kezelése

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • Magabiztosan beszélsz angol nyelven is

Miért jó velünk dolgozni?

  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
  • Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott