Kereskedelmi asszisztenseket keresünk Salgótarjánba

Amaranth 71kft Kft.

2020. 10. 22.

Svájci központú, európai országokban sikeresen müködő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális vállalat, kereskedelmi aszisztens munkakörbe keres kollégákat Salgótarjáni kirendeltségére.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz elküldésével tudsz.

Feladatok

  • Saját adatbázisunkból, meglévő ügyfelek felkeresése, hívások indítása telefonon keresztül,
  • Ügyfelek színvonalas, magas szintű kiszolgálása,
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és a megrendelések rögzítése
  • Újonnan bevezetésre kerülő és már futó termékek/szolgáltatások ajánlása, eladása

Elvárások

  • ​Min. középiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • Nyitott vagy a fejlődésre, tanulásra
  • Magabiztosan használod az internetet,

Amit kínálunk

  • Irodai munkavégzés 4-6-8 órás munkarend keretein belül
  • Teljeskörű online betanítás.
  • Stabil, multinacionális háttér,
  • Több lépcsős FIX fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott