Pécsi telephelyű cégünk keres műszakvezető pozícióba munkatársat

Filmex Packaging Kft.
Pécs
Bruttó 2 025 Ft / óra
2020. 10. 20.

Pécsi telephelyű, polietilén csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó vállalatunkhoz keresünk, folyamatos munkarendbe MŰSZAKVEZETŐ munkatársat!

Feladatok

  • A napi gyártási terv végrehajtása:
  1. Terv értelmezése
  2. Hibák felismerése, ezek megoldása, igény esetén segítség kérés a vezetőjétől.
  3. Alapanyagok megfelelőségének ellenőrzése. Nem megfelelő alapanyag esetén a csere elvégzése
  4. Alapanyagcserék, átállások megfelelő ütemű koordinálása
  • A munkaterületen a következők fenntartása
  1.      Általános rend
  2.       Bizonylati fegyelem
  3.       Extruderes, nyomdász és konfekcionáló dolgozók megszakításmentes termelése
  4.       Címkézés – csomagolás – raklapozás
  • Termelési adatok pontos dokumentálása
  • Szűrőcserék elvégztetése
  • Takarítási tervek betartása, betartatása
  • Extruder és konfekciós részleg felügyelése, feladatok kiosztása és vezetése
  • Az extrudálási, nyomdai és konfekciónáló részlegeken készült termékek gazdaságos, határidőre, megfelelő minőségben történő gyártása
  • Az üzemi munkafegyelem és az általános üzemi rend fenntartása
  •  A környezetvédelmi, a munka- és tűzvédelmi szabályzat betartása / betartatása
  •  A részlegen felmerülő hibák elhárítása
  •  A műszakjában a munkafegyelem és az általános üzemi rend fenntartása
  •  Az üzemben működő gépek, berendezések állagmegóvása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns 1-3 év tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott