Bükkszentkereszti Büfé-Bisztrónkba kolléganőt keresünk (hambi, pizza, kávé stb.)

Fekete Sándor István Egyéni vállalkozó
Bükkszentkereszt
Nettó 10 000 Ft / nap
2020. 10. 19.

Bükkszentkereszti Bisztrónkba olyan vendégszerető, önállóan dolgozni tudó kolléganőt keresünk, aki pultban és a konyhában is jártas.

Egy műszakban egy ember dolgozik. Kétnapos váltásban visszük az üzletet. 9-22 óra között.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A pultos munkája során tudjon standolni (csapos elszámolás), hamburgereket, pizzákat készít, fagyasztott késztermékekből (nem kell pizza tésztát gyúrni).
  • A beszállítók által hozott fagyasztott készételek adagolása, felszolgálása.

Elvárások

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • otthonosság a konyhában, de nem szakács szintű tudást várunk el.

Előnyök

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat.
  • Saját gépkocsi használata a munkába járáshoz.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munka
  • borravaló
  • üzemanyag költségtérítés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott