Elektrikus munkakörbe kollégát keresünk Budapesten

Elektrikus

Karbantartás

Feladatok

  • Karbantartási utasításokban (Policy, SOP) foglalt feladatok / kötelességek ismerete, azok  elvégzése / betartása.
  •  Az elektromos fogadóállomás folyamatos üzemeltetése, karbantartása.
  • Villamos berendezések feszültségmentesítése, feszültség alá helyezése.
  • Kapcsolattartás az áramszolgáltató illetékes szolgálataival.
  • Az éves karbantartási munkák végzése, dokumentálása.
  • Elektromos berendezések (motorok, kapcsolók, kapcsolószekrények berendezései, stb.) hőkamerás ellenőrzései, hibaelhárítás.
  • Kapcsolattartás a termelő üzemekkel.
  • Kapcsolattartás a karbantartás vezetőjével, karbantartókkal..
  • Energia mérők rendszeres leolvasása, dokumentálása.
  • Energia gazdálkodás.
  • Vonatkozó belső utasítások (GMP) ismerete, az azokban előírtak betartása.
  • Érintésvédelmi szabályok ismerete, betartása.
  • ATEX előírások ismerete, betartása.
  • EHS követelmények ismerete, betartása.

Elvárások

  • Érettségi
  • Villanyszerelő vagy egyéb villamosipari szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
  • Villamos gép és berendezés és villamos alállomás kezelői/villamos mű kezelői bizonyítvány
  • Villamos területen szerzett munkatapasztalat
  • Alap szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Eredményorientált megközelítés, kreativitás
  • Műszakos munkarend vállalása

  • Multinacionális környezetben, gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Kiszolgáló rendszerek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • kihívást jelentő feladatok a karbantartás területein,
  • hosszútávú munkavégzés,
  • továbbképzési lehetőségek,
  • 'skandináv' munkakúltúra.

A skandináv NOVO Holding A/S tulajdonában lévő Xellia Pharmaceuticals vezető fejlesztő, gyártó és szállító cég az életmentő, anti-infektív gyógyszerek területén. Koppenhágában található központunkon kívül, több telephellyel is rendelkezünk Európában, Észak-Amerikában, Ázsiában és jelenleg 1700 főt foglalkoztatunk világszerte. A súlyos fertőzések elleni életmentő kezelések fejlesztésében szerzett több, mint 100 éves tapasztalatunkra támaszkodva, a Xellia arra törekszik, hogy a termékei segítségével ne csak életeket mentsen, hanem segítsen a betegek életminőségének javításában is. A Xellia csapatának tagjaként hozzájárulhat a súlyos bakteriális fertőzések elleni harc sikeréhez.

A Xelliával kapcsolatban bővebb információkat itt talál

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános