Junior turisztikai-gazdasági elemző álláslehetőség Egerben

Innotime Hungary Kft.
Eger
Bruttó 230 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 10. 09.

Főállású munkaviszony keretén belül 1 fő junior turisztikai-gazdasági elemző munkatársat keres cégünk, home office munkavégzési lehetőséggel.

Feladatok

  • statisztikai adatok gyűjtése, összehasonlítása, elemzése, kérdőíves kutatások összeállítása, kiértékelése, részvétel turizmusfejlesztési dokumentumok elkészítésében, adminisztratív feladatok ellátása stb.

Elvárások

  •  felsőfokú végzettség (folyamatban lévő is elfogadott),
  • kiváló Office (kiemelten Excel) és internetes alkalmazások ismerete,
  • analitikus képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség, rugalmasság

Előnyök

  • marketing ismeretek,
  • angol nyelvtudás (szakirodalom naprakész ismerete),
  • B kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk

  • részvétel a régió egyik leginnovatívabb, legdinamikusabban fejlődő tanácsadó cégének munkájában, napi 8 órás főállású munkaviszony, home office lehetőséggel

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal várjuk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott