Üzemanyagtöltő állomáskezelő munka Békéscsabán

Békéscsabán, automata üzemanyagtöltő állomásra keresünk megbízható töltőállomás kezelő kollégát/kollégákat.

Várható munkazdés 2020. 11.15.

A munkakezdést megelőzi egy betanítási időszak.

Jelentkezni önéletrajz megküldésével és bérigény megjelölésével lehet.

Feladatok

  • töltőállomás üzemeltetéséhez kapcsolódó napi szintű feladatok ellátása;
  • takarítási feladatok ellátása, a munkakörnyezet tisztán tartása;
  • üzemanyag nyilvántartás vezetése,
  • zöldterület tisztántartása,
  • üzemanyag lefejtésben közreműködés (általában heti 2 alkalom)
  • eszközök, berendezések működőképes állapotának ellenőrzése;
  • a felmerülő reklamációk azonnali kezelése telefonon vagy személyesen a helyszínen, szükség esetén éjszaka is;
  • téli időszakban síkosság-mentesítés;
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját gépjármű vagy motor vagy kerékpár
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • önállóság
  • ügyfélközpontúság
  • rugalmasság

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott