Műszaki előkészítő állás Pécsett

VivaPalazzo Zrt.
Pécs
2020. 10. 07.

Műszaki előkészítő

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.

Feladatok

  • Költségvetés-árajánlat készítése
  • Pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése
  • Mennyiségi számítások
  • Műszaki tervek felülvizsgálata
  • Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • Alvállalkozói kapcsolatok kiépítése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése,

Elvárások

  • Felsőfokú vagy technikusi szakmai végzettség (építész- vagy építőmérnök)
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magasfokú épületszerkezeti ismeretek
  • ArchiCad vagy AutoCad felhasználó szintű ismerete
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete – főként Excel
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált, precíz személyiség

Előnyök

  • Költségvetés-készítő programok ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség dinamikusan növekvő vállalatnál
  • Teljes munkaidős állás
  • Pontos, kiszámítható, versenyképes jövedelem
  • Változatos munkafeladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nagyszabású beruházások kivitelezése
  • Hétvégi munkavégzéstől mentes munkahely
  • Fiatalos, jókedvű csapat
  • Komfortos munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott