Tatabányán villamosmérnök pozícióba munkatársat keresünk

Dialcont Kft.
Tatabánya
2020. 11. 30.

A tatabányai Dialcont Kft. 30 éve foglalkozik erősáramú hálózatok tervezésével, kivitelezésével.

A villamos üzletág tervezői csapatába villamos tervezői munkakörbe munkatársat keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • áramszolgáltatói /magán KÖF/ KIF hálózatok engedélyezési és kiviteli terveinek készítése
  • légvezetékes és kábeles hálózatok, transzformátor állomások létesítése és rekonstrukciója
  • közvilágítási hálózatok létesítése, rekonstrukciója energia megtakarítás céljából

Elvárások

  • kirányú felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek és AutoCad ismerete
  • „B”kategóriás jogosítvány

  • jó problámamegoldó képesség, megbízható, pontos munkavégzés
  • jó kapcsolattartás a megbízókkal és munkatársakkal

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • szakmai tréningek, továbbtanulás támogatása
  • bejárás támogatása
  • rugalmas munkavégzés támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott