Szociális gondozó / ápoló munkatársat keresünk Noszvajra

A noszvaji Kincses Sziget Szépkorúak Otthona állást hirdet ápoló-gondozó munkakör betöltésére.

Képesítés előírása: 1/2000.(I.7.) SzCsM rendelet 3. számú mellékletében foglaltak szerint.

Szakmai tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes, szociálisan érzékeny munkavállalók jelentkezését várjuk bentlakásos idősek teljes körű ellátására, gondozására.

Munkabér: Mtk. szerint

Amennyiben szeretne egy jól működő csapat tagja lenni fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az oldalon keresztül.

Postai úton: Kincses Sziget Szépkorúak Otthona és Kistérségi Gondozási Centrum Kocsisné Csór Katalin Intézményvezető,

Érdeklődni telefon lehetséges.

A postai cím és a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • Változó munkarendben az intézményben élő idős gondozottak teljes körű ellátása, gondozása.

Elvárások

  • Képesítés előírása: 1/2000.(I.7.) SzCsM rendelet 3. számú mellékletében foglaltak szerint.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott