Olasz gasztronómiában jártas tapasztalt szakács kollégát keresünk Szekszárdon

Zevimex Kft.
Szekszárd
2020. 10. 02.

Mediterràn éttermünk egyedülàlló làtvànykonyhàjàba keresünk tapasztalt kollègàt/vàltótàrsat.

Keddtől vasàrnapig van a beosztàs, a hétfő mindig szabad és emellé tàrsul még egy szabadnap a hét folyamàn.minden harmadik hétvége àltalàban szabad.

A fizetés abszolút versenyképes és tapasztalat függő.

Feladatok

  • Előkészülés az aznapi szervízre
  • HACCP feladatok ellàtàsa
  • konyhai munkák kiadàsa és együttes elvégzése
  • csapatmunka
  • friss ételek készitése rendelésre a látványkonyha konyha pultjában
  • rendelés és àrukezelés szintén HACCP-nek megfelelően
  • vendégekkel való közvetlen kapcsolat
  • napi és szezonális ajánlatok készitése/ kreatív csapatmunka

Elvárások

  • jó alkalmazkodó kézség
  • kedves és pozitív jellem
  • szakmai hozzáértés és kreatív gondolkodás
  • jo ha az anyaghànyat ismeret nem újdonság
  • gyors megoldó kézség

Előnyök

  • Olasz gasztronómia ismerete és szeretete.
  • A házias olasz ízek és tészta készítés gyakorlata.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés tapasztalattal aranyosan
  • rugalamas beosztas
  • Pozitív és elhivatott chéf kolléga, akivel öröm lesz dolgozni
  • kedves és csalàdias környezet, tapasztalt és szakmàjukat elhivatottsággal végző kollégák
  • a próbaidő leteltével plusz juttatások érhetők el: borravaló és forgalom utáni bónusz
  • a többit gyere és nézd meg...

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános