Biztosítási és pénzügyi közvetítő munka Fejér megyében

Horváth Fanni Egyéni vállalkozó

Bruttó 350 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2020. 09. 24.

Feladataid lesznek:

  • Profi pénzügyi megoldások kidolgozása ügyfeleid számára.
  • Segíteni az embereknek megvalósítani a jövőbeli vágyaikat és ez által biztosítani saját maguk és szeretteik biztonságát.
  • Az általunk nyújtott segítséggel megvalósítsd az álmaidat, amiket kitűztél magadnak.

Mire számíthatsz tőlünk?

  • Elindíthatod saját vállalkozásod, amire mindig vágytál, mindezt úgy, hogy az anyagi támogatást és a nemzetközi stabil hátteret tőlünk kapod.
  • Ha legalább középfokú végzettséggel vagy diplomával rendelkezel, mi adjuk hozzá a felsőfokú tudást, hogy profi pénzügyi szakemberré válj.
  • Orientációs programunk során biztosítjuk, hogy a lehető leggyorsabban érd el álmaid fizetését.
  • Képzési programjaink által a számodra ideális tempóban tudod megvalósítani karriercéljaidat.

Téged keresünk, ha:

  • Szeretnéd ingyen körbeutazni a földet a teljesítményed alapján.
  • Szeretnél magas jövedelemhez jutni és azt az életet élni, amire mindig vágytál.
  • Olyan helyen akarsz dolgozni, ahol saját időbeosztásod szerint működhetsz.
  • Fontos számodra, hogy az új ötleteidet és megoldásaidat tárt karokkal fogadják.
  • Tetszik, hogy új emberekkel ismerkedhetsz meg és segíts nekik megvalósítani az álmaikat.
  • Kedveled, hogy akár egy kávézóban is dolgozhatsz munkaidőben.
  • Motivál, hogy tényleg csak rajtad múlik, mit érsz el anyagilag és hova jutsz el a karrieredben.

Jelentkezés emailben, fényképes önéletrajzzal lehetséges a Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános