Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk Egerben

Dinamikusan fejlődő, egri piacvezető, építőipari kis és nagykereskedelemmel foglalkozó  vállalatl keres gatdasági, pénzügyi vezetőt.

A feladat: a cég teljeskörű szakmai irányítása, pénzügyi gazdasági területen, együttműködve a kereskedelmi vezetővel. Beszállítói partneri szerződések kezelése, kapcsolattartás. A teljes könyvelés és adminisztrációs folyamatok hatékony működtetése, kintlévőségek felügyelete. Mérlegképesség feltétel, az angol nyelvtudás előny.

Amit ajánlunk: A feladathoz igazodó versenyképes fizetés, juttatásokkal. Egyéni élethelyzethez is toleráló, rugalmas munkaidő. Szakmai fejlődés támogatása, előrelépés lehetősége.

Kreatív, fiatal, dinamikusan gondolkodó, kihívásokat felvállaló, határozott, fejlődni vágyó kolléganők jelentkezését várjuk aki személyiségével hozzájárul a további közös sikerekhez.

Feladatok

  • teljes gazdasági, pénzügyi munkakör

Elvárások

  • munkájára igényes,
  • jó kommunikációs képességek
  • kreatív,
  • napra kész könyvelési ismeretek,
  • rugalmasság,
  • precizitás.
  • új dolgok iránti nyitottság
  • vezetői képességek

Amit kínálunk

  • a régióban kiemelkedő fizetés és egyéb juttatások,
  • jó csapat, barátságos munkahelyi légkör,
  • hosszú távú munkalehetőség!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető
  • Felső vezető