Területi képviselő állás Borsod megyében

Forrás Áruház Kft.

2020. 09. 24.

Már közel 30 éve folyamatosan növekedő, meghatározó, élelmiszer kereskedelmi vállalat, a KEREKES Kft hosszú távú munkavégzésre új munkatársat keres az alábbi pozícióra

TERÜLETI KÉPVISELŐ

1 fő Borsod megye

Amennyiben szeretne hosszútávon egy megbízható cég megbecsült munkatársa lenni akkor küldje el pályázatát!

Valósítsa meg céljait velünk!

Feladatok

  • Túraterv szerinti partnerlátogatás
  • Információ és tanácsadás nyújtása az értékesítési célok elérése érdekében
  • Az értékesítési kampányok aktív promóciója az ügyfelek körében
  • Az ügyfél igényeinek felmérése és többletvásárlásra történő ösztönzése
  • Adott termékek képviselete, felügyelete az egységekben
  • Jelentések készítése az értékesítési tevékenység alakulásáról
  • Aktív részvétel az értékesítési projektekben
  • A fizetési magatartás, a kintlévőségek, az értékesítési feltételek és kikötések kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Asszertív értékesítési attitűd
  • Kiváló problémamegoldó képesség, eredmény- és ügyfél orientáltság, nyitottság
  • Kiváló szociális és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos jövedelem
  • Széleskörű béren kívüli juttatás
  • Szakmai tréningek és fejlődési lehetőség
  • Autó
  • Telefon
  • Laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános