THT csoportvezető/ műszakvezető kollégát keresünk Pécsett

Német tulajdonú, elektronikai gyártást végző cég THT csoportvezetőt/ műszakvezetőt keres az alábbi feladatokkal:

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó terület operatív működésének irányítása;
  • A termelési kapacitások fejlesztése, optimalizálása (költséghatékonyság, rugalmasság, termelékenység);
  • A technológiai folyamatok, irányítása, optimalizálása;
  • A minőségmenedzsment által kitűzött célok megvalósításának támogatása, minőségi reklamációk kivizsgálásának felügyelete, a termelési selejt mennyiségének csökkentése;
  • Termeléssel kapcsolatos előírások (kezelési, tisztítási, tárolási, raktározási és műveleti munkautasítások) betartatása

Elvárások:

  • termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalása
  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, szervezőképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)

Előny:

  • Német/ angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (munkába járás térítése, jelenléti bónusz, teljesítmény bónusz)
  • fejlődési lehetőség – képzéseken való részvétel

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldjék.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos