Pénzügyi-számviteli,- könyvelői feladatok ellátására munkatársat keresünk Ostoroson

Ostorosbor Zrt.
Ostoros
2020. 09. 23.

Az OSTOROSBOR Zrt. ostorosi telephelyére keresünk tapasztalattal rendelkező pénzügyi-számviteli munkatársat/ könyvelőt teljes körű könyvelési feladatok ellátására

Főbb feladatok:

  •  bejövő számlák könyvelése, kontírozása;
  •  bank kivonatok könyvelése;
  •  pénztár számlák könyvelése;
  •  tárgyi eszközök könyvelése ( beruházások, aktiválások)
  •  főkönyvi vegyes könyvelések elvégzése;
  •  bérszámfejtés;
  •  adóbevallások készítése;
  •  havi egyeztetési feladatok ellátása;
  •  részvétel a havi és éves zárásokban.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség  vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
  • TB és bérügyintézői tanfolyam elvégzése előnyt jelent;
  • legalább  3 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat – adó- és számviteli jogszabályok ismerete;
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel);
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
  • logikus, analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség egy jó csapat tagjaként;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Fényképes szakmai önéletrajzot 2020. október 7-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk bérigény megjelöléssel együtt.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános