Rendszergazda állás Székesfehérváron

Improve IT Engineering Kft. kis-és középvállalatoknak nyújt helyszíni rendszergazda szolgáltatást.

Fiatal, dinamikus csapatunk bővítésére munkatársat keresünk Informatikus-Windows Rendszergazda pozícióba, gyakornoki program keretében.

Feladatok:

  • Szerverek üzemeltetése és karbantartása
  • Ügyfelek által bejelentett hibák elhárítása
  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs környezetben,
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása,
  • Windows alapú rendszerek helyszíni üzemeltetése kiszállások formájában és távoli segítségnyújtás

Elvárások:

  • 25 év alatti pályakezdő fiatal
  • szakmai érettségi vagy OKJ rendszergazda szakképzettség vagy egyéb releváns végzettség
  • hálózatkezelési – és hardver ismeretek
  • Office 365 ismerete
  • informatikai tartalmú dokumentumok (leírások, üzemeltetési utasítások) angol nyelvű megértése
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Szakmai projektek elvégzése

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: napi 8 óra

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

web: www.improveit.hu

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok