Mechanikus fémmegmunkáló állás Pécsett

A Warema piacvezető szerepet tölt be a világon az árnyékolók gyártása terén.

A családi vállalatot 1955-ben alapították Németországban, fennállása óta pedig belső és külső árnyékolókat, valamint vezérlési rendszereket gyártó, komplett szolgáltatóvá nőtte ki magát.

A prémium árnyékolókat gyártó Warema Outdoor Living, Home Comfort és Smart Home területen felvonultatott, egyedi termékmegoldásai növelik az életminőséget, és javítják az emberek közérzetét.

Okos vezérlési technológiák alkalmazásával pedig egyúttal az otthonok és az ipari épületek energiahatékonyságának növeléséhez is hozzájárulnak.

A termékportfólióba tartoznak a zsalúziák mellett többek között a redőnyök, a napellenzők, a napvitorlák és az olyan belső árnyékolástechnikai termékek, mint a roletták.

A Warema cégcsoportnál több mint 3700 ember dolgozik világszerte.

Feladatok

  • Alumínium és fémprofilok megmunkálása (fűrészelés, stancolás és marás) megrendelés szerint
  • Modern gépekkel történő önálló munkavégzés (pl.: Elumatec megmunkálócentrum)
  • Minőségi és mennyiségi ellenőrzések végrehajtása

Elvárások

  • Gépkezelés terén szerzett tapasztalat
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság
  • Motiváció és megbízhatóság
  • Csapatmunka és elhivatottság a minőségi munkavégzésre

Kétműszakos munkavégzés vállalása: 5.30-14.00, 14.00-22.30

Előnyök

  • Német nyelvtudás, ami nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Egyéni betanítás tapasztalt kollégák segítségével
  • Változatos munkakör és biztos munkahely egy innovatív és folyamatosan növekvő családi vállalkozásnál, mely technikai árnyékolásban világszinten piacvezető
  • Független és felelősségteljes munka
  • Családbarát munkahely
  • Vidéki bejárási támogatás 15 ft/km vagy vidéki bérlet 100%-os támogatása

Munkavégzés helye: Pécs Palahegy utca 60. (az Üszögi  út és a Palahegy utca találkozásánál)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott