Beszerző logisztikusnak munkalehetőség Székesfehérváron

Van tapasztalatod logisztika/ beszerzés területén? Érdekel a bútorozás-és belsőépítészet?

Utána mész a jobb lehetőségnek, jól tárgyalsz?  Esetleg a hazai/nemzetközi piac sem áll távol tőled? Csatlakozz a csapatunkba!

                                                   A GARZON BÚTOR ZRT.

                                                         -A BÚTORGYÁR-

                                      LOGISZTIKUS / BESZERZŐ munkatársat keres

                                       HONLAPUNK: https://garzonfurniture.com/

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 8000 Székesfehérvár Bakony utca 4.

MUNKAREND: határozott idejű szerződéssel, kismama visszatéréséig

Az önéletrajzokat BÉRIGÉNY és a POZÍCIÓ megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy a hirdetésre történő jelentkezésével elfogadja az Adatvédelmi Tájékoztatónkban foglaltakat.

A GARZON BÚTOR CÉGCSOPORT Adatvédelmi Tájékoztatója az alábbi linken található: http://www.garzon.hu/webset32.cgi?Garzon@@HU@@227@@932499148

Feladatok

FELADATOK, MELYEKET RÁDBÍZNÁNK:

  • A Gyártáshoz-és értékesítéshez kapcsolódó termékek, alapanyagok beszerzése
  • Áralku, új lehetőségek megtalálása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Rendelések nyilvántartása, dokumentálása
  • A Zrt. által eladott termékek dokumentálása
  • Új források felkutatása, költségoptimalizálás
  • Áruk bevételezése, logisztikai támogatás

Elvárások

A MI ELKÉPZELÉSÜNK RÓLAD:

  • Középfokú logisztikai végzettség vagy beszerzési tapasztalat
  • Office (excel kiemelten) alkalmazások ismerete
  • Magabiztos és meggyőző tárgyalókészség, szolgáltatói szemlélet és munkavégzés; rugalmasság és tolerancia; pontosság; az új ismeretekre való nyitottság, eredményorientált személyiség

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes használata
  • Beszerzési tapasztalat; faipari tapasztalat; műszaki végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • A hazai-és a nemzetközi bútorpiac szereplői vagyunk
  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet; egyedi bútorok tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér áll mögöttünk
  • Összetartó csapat, családbarát cégkultúra vár
  • További információ a Garzonról: https://garzonfurniture.com/

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott