Beszerző pozícióba munkatársat keresünk erdőtelki munkavégzésre

Munkavégzés helye: Erdőtelek
2020. 09. 16. 13:38

Az erdőtelki PreBeton Zrt. vasbetonelem előregyártó üzemébe, elhivatott, kiváló, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

BESZERZŐ

  pozícióba.

FELADATOK

  • Új partnerek felkutatása, ajánlatok bekérése, összehasonlítása, elemzése
  • Szerződések előkészítése, megkötése,
  • Készletgazdálkodás
  • Készlet ellenőrzése, leltározásban való aktív részvétel
  • Beszerzési folyamatok koordinálása
  • Beszerzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok teljeskörű ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Építőipari területen szerezett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló és lendületes munkavégzés
  • Csapatjátékos, jó kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló kommunikációs készség

ELŐNY

  • Német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • Versenyképes jövedelem
  • Dolgozói kedvezmények
  • Kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése