Áruösszeállító munkatársat keresünk Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 09. 16. 14:41

Kecskeméti székhelyű, több mint 25 éve sikeresen működő nagykereskedelmi társaságunk / a Coop üzletlánc régiós nagykereskedelmi központja/ munkatársat keres ÁRUÖSSZEÁLLÍTÓ munkakörbe.

(Kérjük fényképes önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva küldje meg részünkre ugyanis személyes önéletrajz leadásra nincs lehetőség!)

Feladatok:

Bolti megrendelések összeállítása frissáru raktárban.

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség

Előnyök:

Komissiózásban szerzett 1-3 év gyakorlat.

Amit kínálunk:

1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig

munkaidő: 12.00-20.30

8 órás munkavégzés teljes bejelentéssel

bérezés: versenyképes (teljesítményarányos) jövedelem cafetériával kiegészítve

bejárási költségtámogatás

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése