Projekt mérnök pozícióba villamosmérnök kollégát keresünk Debrecenben

DAIRY-DÁV Kft.
Debrecen
Bruttó 380 000 Ft - 480 000 Ft / hónap
2020. 09. 16.

Debreceni székhelyű cég, amely fejés és hűtés technológiai valamint tartástechnológiai gépek, berendezések forgalmazásával foglakozik, villamosmérnök/mechatronikai mérnök kollégát keres beruházások megvalósításában  koordinációs feladatok ellátására.

Szakmai gyakorlat előnyt jelent, az angol nyelvtudás nélkülözhetetlen.

Feladatok

  • Irányító részvétel új beruházások megvalósításában - állattartó telepek korszerűsítése,új istállók építése.
  • Különböző szerelési, telepítési, tesztelési feladatok ellátása már meglévő partnereinknél.

Elvárások

  • villamosmérnök/mechatronikai mérnök végzettség
  • angol nyelvtudás
  • B kat jogosítvány
  • rugalmasság
  • önálló munkavégzés képessége

Előnyök

  • Szakmai fejlődés lehetősége, hosszú távú foglalkoztatás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,rugalmas munkavégzés,céges telefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető