Kiskereskedelmi és logisztikai munkatársat keresünk Verpelétre

Munkavégzés helye: Verpelét
2020. 09. 16. 12:55

„Azt mondják, ha az ember szereti a munkáját, akkor a gyermekei is jó eséllyel követik hivatásában. Mert az ember, aki szereti a munkáját, rajongva mesél róla. Leül a tűz mellé egy családi kiránduláson, és mesélni kezd mindarról a szépről, amit a borászat ad.”

Ez a borászat, a Varsányi Pincészet, amely új kollégát keres

Kiskereskedelmi és Logisztikai munkatárs

pozícióba

Feladatok:

A borászat területén található Vinotéka üzlet működtetése a meghatározott nyitvatartási időszakban beleértve:

  • A pincészet termékeinek folyamatos készleten tartását
  • Akciók kialakítását, dekorálás elvégzését, a bolt és a hozz kapcsolódó adminisztráció rendben tartását.
  • A webshop menedzselését: termékek feltöltése, kiszállításának megszervezése, számlázás elvégzése

A logisztika területén:

  • A megrendelések felvétele, visszaigazolása e-mailben és telefonon, valamint rendszerben rögzítése a pénzügy és a raktáros felé.
  • Export partnerek részére a szállítási dátum visszaigazolása a termelési vezetővel egyeztetve, valamint a hozzá kapcsolódó dokumentáció elkészítése, számla elküldése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a vezető kollégákkal a sikeres teljesítések érdekében.

Elvárások:

  • Hasonló területen (logisztika, raktár, kiskereskedelem) szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség e-mailben, telefonon, személyesen
  • Partner és vevőorientált hozzáállás, problémák hatékony kezelése

Amit kínálunk:

  • A betanulási időszakban a részletes munkaköri leírás mellett folyamatos támogatás és segítség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kezdetben bruttó 300.000.-/hó fizetés, illetve teljesítmény arányos bónusz
  • Utazási támogatás és kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Rendszeres csapatépítők és ennek köszönhetően egy családias hangulatú, együttműködő csapat tagság.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése