Gazdasági vezető pozícióba álláslehetőség Kecskeméten

A Kecskeméti Médiacentrum (a Kecskeméti Televízió, a Hírös.hu és a Kecskeméti Lapok divíziója)  gazdasági vezető pozícióba munkatársat keres!

Kérjük, a jelentkezők a megadott elérhetőségre küldjék el fényképes önéletrajzukat és motivációs levelelüket!

Feladatok

  • A társaság pénzügyi, számviteli és egyéb, általános gazdasági tevékenységek koordinálása
  • Pénzügyi tervek és stratégiák kidolgozása
  • Számviteli nyilvántartások vezetése
  • Hóvégi zárások, éves beszámolók elkészítése
  • Havi, negyedéves hatósági bevallások, statisztikai jelentések elkészítése
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Együttműködés az ügyvezetővel
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • Elemzések és javaslattételek a hatékonyabb működés érdekében.

Elvárások

  • A szakterületen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 5 éves gyakorlat
  • Regisztrált könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában szereplés
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Kitartás és szorgalmas munkavégzés, valamint kiemelkedő problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Adótanácsadó/adószakértő képesítés
  • Angol és vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Azonnali munkakezdés
  • Belvárosi munkavégzés
  • Jó munkahelyi légkör.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető