Takarítónőt keresünk egri telephelyünkre

GYEGÉP Kft.
Eger
2020. 09. 14.

Takarítónőt keresünk egri telephelyünkre.

Főbb feladatok:

  • Irodai és üzemi szociális helységek napi szintű takarítása. ( porszívózás , portörlés, felmosás )
  • Munkaruhák mosása, vaslása , varrása.
  • Tisztítószerek fogyásának követése, havi utánrendelés előkészítése, tárolás.

Elvárások

  • Belső igény az önálló és precíz munkavégzésre
  • Ápolt megjelenés.
  • Kedves személyiség- tudj mosolyogni, mert mi is szoktunk.
  • Csapatszellem.
  • Lendületes, rugalmas hozzáálllás - mivel a többiek is ilyenek.

Előnyök

  • Hasonló munkaköri tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és kiegészítő juttatások, egyedi megegyezés szerint.
  • Barátságos, segítőkész légkör.
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott