Raktárkezelő pozícióban álláslehetőség Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2020. 09. 11. 11:32

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.

Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként lemezalkatrészek, gépburkolatok és kazántestek gyártásával foglalkozunk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Csapatunkat egy motivált Raktárkezelő kollégával szeretnénk bővíteni.

Feladatok:

  • az alapanyagok fizikai érkeztetése, mozgatása és betárolása
  • az alapanyagok tárolása, kimérése és kiadása az üzemek részére és az ehhez kapcsolódó dokumentáció naprakész vezetése
  • a raktár rendszeres takarítása
  • munkavégzés többműszakos munkarendben
  • aktív részvétel a leltárokon
  • vállalati szabályok betartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Könnyűgépkezelői és B kategóriás jogosítvány és gyakorlat
  • Gyártói környezetben szerzett raktározási tapasztalat
  • Informatikai jártasság
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló, pontos munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya)
  • bejárási támogatás
  • változatos feladatok
  • céges programok, rendezvények
  • dolgozói jutalmazási rendszerek
  • fiatal, lendületes jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva bérigény megjelölésével.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése