Üzletvezető kollégát keresünk velencei benzinkútra

Aquila Oil Bt.
Velence
Nettó 250 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 09. 09.

Üzletvezetői feladatra keresünk kollégákat üzemanyag töltőállomásra.

A jelentkezéshez szükséges magyar nyelvű önéletrajz, amelyet a "Jelentkezem" gombra kérjük elküldeni.

Feladatok

  • Szervezi és irányítja az üzlet kereskedelmi tevékenységét, működését
  • Pénzmozgás ellenőrzése
  • Munkaerő állománnyal kapcsolatos feladatok ellátása
  • 10-15 fős csapatok irányítása
  • A vendégek magas színvonalon történő kiszolgálásának biztosítása
  • Működéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok napi szintű kezelése
  • Árurendelés, kihelyezések koordinálása
  • Készlet gazdálkodás
  • Vásárlói panaszok kezelése
  • Vendéglátásra vonatkozó jogszabályok betartása (NAV, ÁNTSZ, NÉBIH, VPOP)
  • Aktív részvétel az operatív munkában, kínálat kialakításában

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Rendelkezel kereskedelemben szerzett legalább 2 éves üzletvezetői vagy üzletvezető-helyettesi tapasztalattal
  • Barátságos, készséges és vevőorientált vagy
  • Képes vagy 6-14 fős dolgozói csapatot sikeresen vezetni, irányítani
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Jól kommunikálsz
  • Pozitív személyiségnek tartod magad
  • Felelősségteljesen tudsz gondolkodni
  • Képes vagy döntéseket hozni
  • MS Office-t felhasználói szinten ismered
  • Bűntetlen előélet és erkölcsi bizonyítvány szükséges

Előnyök

  • Töltőállomási gyakorlat előny, de nem feltétel!

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Fiatalos, nyitott, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott