25 év alatti gyakornok munkatársat keresünk Egerbe

ProEhs-Group Kft.
Eger
Bruttó 210 600 Ft / hónap
2020. 09. 08.

Keresünk gyakornoki programban foglalkozatható 25 év alatti kollégát, elnyert pályázatba történő foglalkoztatásra.

Cégünk országosan működő és dinamukus feljlődő biztonsági és egészségvédelmi koordinációval foglalkozó cég egri székhellyel.

Jelenleg Irodánkba keresünk adminisztratív munkakörben főállásba kollégát. Ha meg nem vettél részt gyakornoki programban és 25 év alatti vagy és nem tanulsz nappali közép vagy  felsőoktatási intézményben jelentkezz hozzánk.

Pályakezdő munkavédelmis kollégákat is szívesen látunk a csapatunkba ha tanulni és fejlődni akarsz.

Feladatok

  • Megbeszéljük személyesen, több pozicóban is tudsz nálunk dolgozni. Ha iroda a szimpatikusabb akkor ott, ha terepre mennél ott is van lehetőség.

Elvárások

  • 25 év alatti vagy
  • Nincs diplomád
  • Nem vettél részt gyakornoki programban más cégnél
  • nem vagy nappali tagozatos hallgató

Előnyök

  • Munkavédelmi képesítés

Amit kínálunk

  • Korrekt munkahelyi légkör, fiatal csapat, rugalmas hozzállás,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott