Vevőszolgálati adminisztrátor munka Székesfehérváron

IVM Zrt.
Székesfehérvár
2020. 09. 08.

A székesfehérvári IVM Zrt. ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik, melyek Magyarországon kívül számos európai vállalatnál is megtalálhatóak.

Az alábbi munkakör betöltésére várjuk azon jelentkezőket, akik szeretnének egy nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni.

Feladatok

  • Garanciális és nem garanciális pótalkatrész árajánlatok összeállítása, rendelés feldolgozás a vállalatirányítási rendszerben
  • Együttműködés az érintett részlegekkel (logisztika, termelés, pénzügy) a vevői pótalkatrész rendelések pontos lebonyolításában
  • Szervíz szolgáltatásokra árajánlatok készítése, számlázás-előkészítési feladatok elvégzése
  • A visszárus alkatrészek nyilvántartásba vétele, kivizsgálásuk kezdeményezése az érintett részlegeknél
  • Kapcsolattartás, értékesítés jellegű, ill. problémamegoldással kapcsolatos kommunikáció a vevőkkel
  • A vevőszolgálati csapat munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 év tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kompetenciák: precizitás, önállóság, megbízhatóság, felelősségtudat, határozottság, rugalmasság, problémamegoldó képesség, együttműködési-, kommunikáció készség

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Kulcs-Soft és Atlassian Jira rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria juttatás
  • 1 műszakos munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Családias munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott