Targoncavezető munkalehetőség Egerben

       Targoncavezető

Eger

Feladatok:

  • beérkező áruk szakszerű kezelése, csomagolásának ellenőrzése
  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Az árumozgásokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • A szkennerek/kézi adatrögzítő berendezések kezelése
  • Részvétel a leltározási feladatokban
  • Alapvető raktári feladatok ellátása
  • Termelés ellátása megfelelő mennyiségű és minőségű raklappal, raklapok minőségi átválogatása,
  • Raktári rend fenntartása.

Elvárásaink:

  • targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány (3324-es típusú,),
  • magas emelésű targoncavezetésben szerzett tapasztalat,
  • minimum alapfokú végzettség (középfokú szakirányú végzettség előny!)
  • csapatban való munkavégzés képessége
  • precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • megfelelő kommunikációs képesség
  • rugalmasság a túlórák és hétvégi műszakok tekintetében
  • pozitív hozzáállás és szemléletmód

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú,
  • a munkába járás támogatása
  • érdekes és változatos munkavégzés
  • támogató munkahelyi légkör
  • kedvezményes étkezés a cég helyi üzletében,

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Eger, Kistályai út
  • SAP tapasztalat előnyt jelent
  • Idegennyelv-tudás előnyt jelent

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor bérigény megjelölésével küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános