Állattenyésztő mérnök kollégát keres családi vállalkozás Bükkszenterzsébeten

Bozó Olivér Egyéni vállalkozó
Bükkszenterzsébet
Bruttó 200 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 08. 26.

Családi vállalkozás állattenyésztő mérnököt keres. A munka Heves megyében Bükkszenterzsébeten található majorban végzendő. Fő profilunk húshasznú szarvasmarha tenyésztése.

Feladatok

  • állattenyésztéssel kapcsolatos tenyésztési eljárások kidolgozása és alkalmazása
  • legelőterületek gazdaságos hasznosításának vizsgálata és erre vonatkozóan módszerek kidolgozása
  • - állattenyésztési szaktanácsadás és szakértői tevékenység ellátása (termésbecslés, agrotechnikai munkák, kárfelmérés stb.)
  • állattenyésztéssel kapcsolatos gazdálkodás szervezése és irányítása, nyilvántartás vezetése a költségekről és a gazdálkodás eredményességéről;

Elvárások

  • Felsőfokú állattenyésztő végzettség, legalább 5 éves, húshasznú szarvasmarha tenyésztés területén szerzett tapasztalat.
  • A munkakör betöltéséhez nem szükséges nyelvismeret.
  • Jó kommunikációs készség.

  • Minimum 5 éves, húshasznú szarvasmarha tenyésztésben szerzett gyakorlat.
  • Nyelvismeret előny, de nem feltétel.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Csapat irányításában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony.
  • Céges telefon, laptop.
  • Munkába járás támogatása.
  • Szakmai fórumokon, kiállításokon való részvétel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető