Irodavezető/Ügyvezetői asszisztens állás Egerben

Kelemen Profi Kft.
Eger
2020. 08. 19.

Irodavezető/Ügyvezetői asszisztens csapattársat keresünk bővülő, fiatalos csapatunkba a Kelemen Profi Kft.-ben. A Kelemen Munkaruházati szaküzlet 2002 óta meghatározó szerepet tölt be a munkaruházati és védőeszköz piacon.

Amit nyújtunk:

  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Önálló feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kimagaslóan jó csapatszellem

Feladatok:

  • Irodai adminisztráció
  • Megkeresések kezelése (szóban és írásban is)
  • A meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Megrendelések rögzítése, nyomon követése, határidők betartatása
  • Szerződések előkészítése,
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív folyamatok ellátása
  • Vállalatirányítási rendszerben való munkavégzés
  • Ügyvezető munkájának nagyfokú segítése és döntés előkészítő adatok összegyűjtése, feladatok elvégzése
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszerben való gondolkodás, munkavégzés
  • Képesség a rendszer hibáinak felismerésére, megoldási javaslatok tételére
  • Minimum középfokú végzettség, felhasználói szintű, gyakorlati számítógépes ismeret
  • MS Excel használatában való jártasság
  • Megbízhatóság, önállóság és döntéshozási képesség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Határozottság, kreativitás
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Vevőorientált beállítottság
  • Értékesítési tapasztalat
  • Szókimondó, őszinte, nyílt személyiség

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Legyél Te az, aki megteszi az első lépést és hozzájárul a lendületével és szakmai tudásával a céljaink eléréséhez.

Jelentkezz: Várjuk a fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jekentkezem" gombra kattintva.

Tárgyban: „Irodavezető/Ügyvezetői asszisztens” hivatkozással.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános