Üzletfejlesztési munkatársat keresünk Egerben

A Diák-Center Iskolaszövetkezet folyamatosan bővülő diákmunka-közvetítő csoportjába

ÜZLETFEJLESZTÉSI MUNKATÁRSAT

keresünk Kelet-Magyarországi munkavégzésre, kiemelten kkv és multinacionális területre.

A megfelelő jelölt eredményorientált, akar és képes önállóan dolgozni.

Azonosulni tud a teljesítmény/bér arányú javadalmazással, ezért kitűzött céljait eléri. Jól ismeri a cégek szervezeti struktúráját és használja kapcsolatait.

Feladatok

  • Kizárólag új ügyfelek felkutatása, akvirálása
  • Cégtulajdonosokkal és HR vezetőkkel történő kapcsolatfelvétel
  • Az iskolaszövetkezet és szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése
  • Tárgyalás, üzleti szerződések előkészítése
  • Üzletfejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Cég képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Igényes megjelenés
  • Mobilitás (B kategóriás jogosítvány)
  • Kimagasló szervezői és problémamegoldó képességek, határidőre történő teljesítések
  • Nagyfokú önállóság, agilitás

Előnyök

  • Idegen nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (alap + jutalék)
  • Bónusz rendszer
  • Rugalmas munkaidő
  • Korlátlan céges telefon, laptop
  • Céges gépjármű

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott