Call center munkatársat keresünk

Malagrow Kft.
Szolnok
2020. 08. 18.

KERESSÜK A KÖRNYÉK LEGJOBB CALL-CENTERESÉT!

  • Ha elég rátermett vagy,
  • ha mindenkivel megtalálod a közös hangot,
  • ha szeretsz emberekkel foglalkozni,
  • ha nem lehet zavarba hozni,
  • ha nincs az a helyzet, amiből ne vágnád ki magad,
  • ha megbízható, precíz, pontos munkát végzel,
  • ha nem csak a kommunikációd kiemelkedő, de adminisztrálni is szeretsz,
  • ha van legalább 2 évnyi call center-es munkakörben szerzett tapasztalatod,
  • ha vágyad egy stabil, megbízható hátterű munkahely,
  • ha szeretnél egy összeszokott, jó csapathoz tartozni….

… akkor gyere el hozzánk és mutasd meg magad, mert Téged keresünk!

Feladatok

A MalagrowAGRO csapatának új tagját keressük CALL CENTER MUNKATÁRS pozícióra, akinek feladatai a következők lesznek:

  • a jelenlegi ügyfél adatbázisunk alapján ügyfélhívások indítása és lefolytatása az adatok letisztítása érdekében
  • új CRM rendszerre történő átállásunk koordinálása
  • az adatbázis új rendszerbe történő átemelése
  • az adatbázisunk folyamatos aktualizálása, napra készen tartása
  • adatbázissal kapcsolatos egyéb adminisztrációs tevékenységek elvégzése

Elvárások

  • A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen ügyfélkezelésben vagy hasonló munkakörben szerzett, legalább 2 éves tapasztalat!

Előnyök

  • szolnoki vagy Szolnok környéki lakhely
  • angol és román nyelvtudás

Amit kínálunk

Csapattagunkként ezekben részesülhetsz:

  • betanítás
  • munkavégzés kizárólag 8:00 és 16:30 között munkanapokon
  • anyagi biztonság, versenyképes fizetés
  • távmunka/home office/otthoni munkavégzés megállapodás alapján
  • hosszútávú munkavégzés, stabil vállalati háttér
  • összetartó, együttműködő csapat, kellemes munkahelyi környezet

A munkavégzés a betanulás első időszakában a szolnoki telephelyünkön történik, később távmunka vagy otthoni munkavégzés megállapodás alapján lehetséges.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott