Italkiszállító, futár munkát kínál az Italguru Kft. Veszprémben

Italguru Kft.
Veszprém
Bruttó 390 000 Ft - 450 000 Ft / Hónap
2020. 08. 14.

Az Italguru Kft. minőségi italok importjával, nagykereskedelemmel, és Prémium italok kiszállításával foglakozik.

Magyarország TOP éttermei, szállodái vásárolnak tőlünk az egész országban.

A megnővekedett forgalom és a folyamatos fejlődés miatt keresünk 2 futár kollégát.

Ha szeretnél Magyarország legszebb helyeire eljutni, szép italokat szállítani, rendezvényeinken ingyenesen kóstolni, jelentkezz most!

Feladatok

  • Minőségi italok szállítása Magyarország egész területén.​
  • Több csomag, magasabb fizetés, extra bónusz
  • Gépkocsi tisztán tartása
  • Raktári feladok elvégzése
  • Áruátvétel, komissiózás,​megrendelések összekészítése, árukiadás ​
  • Raktáron belüli anyagmozgat​ás
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Bejövő vásárlók kiszolgálása
  • Mintabolt árukészlettel feltöltése​

Elvárások

  • csapatjátékos, korrekt és kihívásokat szerető,​ precíz és ​ munkától nem megijedő fiatalember.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Veszprémi lakhely
  • 3-5 év futár, és vezetői tapasztalat
  • 25 évnél idősebb
  • 5 év jogosítvány

Előnyök

  • Alapbér+csomagdíj
  • karácsonyi pénz
  • évente 2x fizetésemelés
  • bejárástámogatás
  • munkaruha.
  • Hétfőtől - péntekig 8-16.30 közötti munkaidő
  • Szabadság a törvényben meghatározott napokkal

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, könnyű és változatos szállítói munka, kisteherautóval Magyarország területén.
  • Nem szalagmunka, hétfőtől-péntekig tartó munkarend, tiszta raktári munka,
  • ​Családias munkahely, könnyű fizikai munka​
  • Új autók, napi 10-15 cím

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott