Gyorséttermi dolgozót keresünk Eger belvárosában található gyorséttermünkbe

Eger belvárosában található gyorséttermünkbe keresünk kollégát.

Eger belvárosában található gyorséttermünk szuper csapatába keresünk konyhán dolgozni tudó embert!

Bejelentett munkahely, havonta bankszámlára érkező fizetés, napi kifizetés nem lehetséges.

Ha van tapasztalatod a vendéglátásban akkor azért, ha nincs akkor pedig azért jelentkezz hozzánk!

Jogosítvány előny!

Munkaidő: rugalmas, egyenlőtlen beosztásban ( vannak hosszú és rövid műszakok is vegyesen)

Az üzlet nyitvatartása:

  • Hétfőtől szombatig 10:00-20:00-ig, vasárnap 10:00-18:00-ig.

Feladatok

  • Ételek elkészítése.

Elvárások

  • Betanított munka.

Előnyök

  • Minimális vendéglátásban szerzett tapasztalat.
  • ,,B" kategóriás jogosítvány.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott