Ruházati kereskedő, bolti eladó munka Budapesten

Pala Sándor Egyéni vállalkozó
Budapest II. kerület
Bruttó 220 000 Ft - 270 000 Ft / óra
2020. 08. 13.

Családias hangulató, rendezett munkakörülményekkel rendelkező exkluziv ruházati üzletünkbe keresünk hosszú távra  kolleganőt, ruházati kereskedelmi tapasztalattal.

Feladatok

  •  A vásárlok teljes körü udvarias kiszolgálása, pénztár kezelése, áru rendezése, számítógépes készletnyílvántartás kezelése, az üzlet és környezetének tisztán tartása.

Elvárások

  • Jó kommunkációs készség, ápolt megjelenés, középfokú végzettség,felhasználói szintú számítógépes ismeretek,

Előnyök

  • ruházati kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • családias hangulat, rendezett munkakörülmények, hosszú távu munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott